№ з/п | П.І.Б. педагога | Номінація, рік | Етап конкурсу, місце |
1. | Волченко Лариса Петрівна | «Фізика», 1996 | І етап – І місце; ІІ етап – ІІ місце |
«Директор року», 2013 | І етап – І місце; ІІ етап – ІV місце |
Всеукраїнський відкритий конкурс «РАЗОМ! Партнерство навчальних, культурно-освітніх закладів, соціальних служб і родин», 2016 | І етап – І місце; ІІ етап – І місце |
ІХ Міжнародний фестиваль педагогічних інновацій, 2016 | переможець |
2. | Москаленко Олена Юріївна | «Історія», 2000 | І етап – І місце; ІІ етап – ІІ місце |
3. | Сарсадських Варвара Петрівна | «Початкові класи», 2002 | І етап – ІІІ місце |
4. | Сириця Тетяна Володимирівна | «Інформатика», 2009 | І етап – ІІІ місце |
«Інформатика», 2013 | І етап – ІІ місце |
5. | Кваша Ольга Іванівна | «Географія», 2010 | І етап – ІІ місце |
6. | Лісюк Світлана Анатоліївна | «Трудове навчання», 2010 | І етап – І місце; ІІ етап - участь |
«Трудове навчання», 2014 | І етап – ІІ місце |
«Образотворче мистецтво», 2015 | І етап – І місце; ІІ етап – ІІІ місце |
7. | Кожевнікова Тетяна Василівна | «Початкові класи», 2011 | І етап - участь |
8. | Чернова Тетяна Миколаївна | «Початкові класи», 2011 | І етап - участь |
9. | Демент’єва Наталія Миколаївна | «Практичний психолог року», 2009 | І етап – І місце; ІІ етап – І місце |
«Класний керівник року», 2012 | І етап – І місце; ІІ етап – І місце; ІІІ етап – І місце |
ІХ Міжнародний фестиваль педагогічних інновацій, 2016 | переможець |
10. | Самойленко Олена Володимирівна | «Початкові класи», 2014 | І етап - участь |
11. | Бурлакова Тетяна Василівна | «Класний керівник року», 2015 | І етап – ІІ місце; ІІ етап – ІІІ місце |
12. | Утросіна Наталія Василівна | «Початкові класи», 2017 | І етап - участь |
13. | Землянська Альона Юріївна | «Початкові класи», 2017 | І етап – І місце; ІІ етап – ІІ місце |
14. | Демчук Світлана Вікторівна | «Українська мова і література», 2018 | І етап – ІІ місце; ІІ етап – участь |
Всеукраїнський відкритий конкурс «РАЗОМ! Партнерство навчальних, культурно-освітніх закладів, соціальних служб і родин», 2016 | І етап – І місце; ІІ етап – І місце |
15. | Бувалець Оксана Олексіївна | «Українська мова і література», 2015 | І етап – участь |
16. | Чудопал Олена Сергіївна | «Математика», 2015 | І етап – участь |
17. | Подоляка Вікторія Іллівна | «Французька мова», 2019 | І етап – І місце; ІІ етап – І місце |
18. | Лучко Євген Владиславович | «Захист Вітчизни», 2019 | І етап – І місце; |
19. | Гергель Катерина Сергіївна | «Педагогічна надія року – 2018» | І місце |
20. | Гончарова Ангеліна Олександрівна | «Педагогічна надія року - 2019» | І етап – участь |
Коментарi